IŞİD’in okullarından kaçan çocuklar anlatıyor VİDEO

IŞİD’in okullarından kaçan çocuklar anlatıyor VİDEO IŞİD’in okullarından kaçan çocuklar anlatıyor VİDEO IŞİD, Suriye’de ele geçirdiği bölgelerde yeni militan kazanabilmek için çocuklara öncelik veriyor. IŞİD kontrolündeki bir okulda eğitim görüp Türkiye’ye kaçabilmiş olan iki çocuk yaşadıklarını BBC’nin Orta Doğu muhabiri Quentin Sommerville’e anlattı. NOT: Videoları Kaliteli İzlemek İçin; Video Ekranında Sağ Alt Köşede Ayarlara Tıklayın […]

IŞİD’in okullarından kaçan çocuklar anlatıyor VİDEO

IŞİD’in okullarından kaçan çocuklar anlatıyor VİDEO

IŞİD’in okullarından kaçan çocuklar anlatıyor VİDEO IŞİD, Suriye’de ele geçirdiği bölgelerde yeni militan kazanabilmek için çocuklara öncelik veriyor. IŞİD kontrolündeki bir okulda eğitim görüp Türkiye’ye kaçabilmiş olan iki çocuk yaşadıklarını BBC’nin Orta Doğu muhabiri Quentin Sommerville’e anlattı.

NOT: Videoları Kaliteli İzlemek İçin; Video Ekranında Sağ Alt Köşede Ayarlara Tıklayın (Çark İşareti) Kalite Kısmını En Yüksek Olarak Seçin.

Önemli: Bilgi ve haberlerimizi, Facebook, Twitter ve Google+1 da paylaşırsanız memnun oluruz.

© Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan bilgiler, resimler, haberler izin alınarak, kaynak gösterilmek kaydıyla kullanılabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
çocuk IŞİD

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM