Kaçma Birader, Yozgatlılar Aşkım Der

Kaçma Birader Fragman. “Yozgatlılar Aşkım Der” Yozgatlılar Çok Kızacak. Kaçma Birader, Yozgatlılar Aşkım Der, lafına Yozgatlılar kızacak gibi duruyor. Sivaslılar Yiğido, Elazizler Gakkoş, Yozgatlılar Aşkım Der. Kaçma Birader, Yozgatlılar Aşkım Der Birbirinden orijinal üyeleri olan Yozgatlı Kolçak ailesi, en küçük oğullarının sevdiği kızın peşinden İstanbul’a gelmesi üzerine cümbür cemaat İstanbul’a giderler. Ancak hiç tanımadıkları Taksim’de […]

Kaçma Birader, Yozgatlılar Aşkım Der

Kaçma Birader Fragman. “Yozgatlılar Aşkım Der” Yozgatlılar Çok Kızacak.

Kaçma Birader, Yozgatlılar Aşkım Der, lafına Yozgatlılar kızacak gibi duruyor. Sivaslılar Yiğido, Elazizler Gakkoş, Yozgatlılar Aşkım Der.

Kaçma Birader, Yozgatlılar Aşkım Der

Birbirinden orijinal üyeleri olan Yozgatlı Kolçak ailesi, en küçük oğullarının sevdiği kızın peşinden İstanbul’a gelmesi üzerine cümbür cemaat İstanbul’a giderler. Ancak hiç tanımadıkları Taksim’de başlarına gelmedik kalmaz. Aile üyeleri yaşadıkları bütün olaylarla Yozgat usulünce baş edecektir. Filmin senaryosu Kardeş Payı’nı yaratmış Emrah-Murat Kaman Kardeşler’e ait.

Ömer Faruk Sorak’ın süpervizörlüğünde çekilen “Kaçma Birader” filminin senaryosu Emrah ve Murat Kaman kardeşlerin imzasını taşıyor. Başrollerini Zafer Algöz, Melek Baykal, Emrah Kaman, Algı Eke, Cihan Ercan, Nejat Uygur, Alina Boz, Nursel Köse ve Necip Memili’nin paylaştığı filmin yönetmenliğini ise Murat Kaman ve Defne Deliormanlı üstleniyor. Kaçma Birader sevdiği kız için Yozgat’tan İstanbul’a kaçan en küçük oğullarının peşinden İstanbul’a gelen, kendine has bir ailenin hikayesine odaklanıyor. Bu aile sinemaya kahkaha, koşturmaca ve sürprizlerle dolu bir macera getirecek.

 

 

Öğretmenler İçin,

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM