Meryem Uzerli Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a katıldı. EDHO 53. Bölüm Fragmanı

Yayınlandığı ilk günden itibaren ekranların sevilen dizisi olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz diğer adıyla EDHO oyuncuları arasında sürpriz isimler katılmaya devam ediyor. Diziye ünlü oyuncu Meryem Uzerli katıldı.

Meryem Uzerli Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a katıldı. EDHO 53. Bölüm Fragmanı

Meryem Uzerli Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a katıldı. EDHO 53. Bölüm Fragmanı

EDHO 53.Bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katılan Meryem Uzerli 53.bölümden itibaren EDHO izleyicisi ile buluşacak. Muhteşem Yüzyıl dizisinde ünlenen Hürrem Sultan olarak izleyicinin aklında yer edinen ünlü oyuncu Meryem Uzerli’nin bu sefer canlandıracağı karakter EDHO dizisine özgü olacak.

BEN SUZİ

EDHO 53.Bölüm fragmanında görüldüğü üzere sarışın bir imajı olan Meryem Uzerli bir otele giriyor. Otelde kıyafet değiştiren Uzerli, susturucu taktığı tabancası ile otelde korunan bir kişinin korumalarını etkisiz hale getiriyor. Daha sonra ise karşısına çıktığı kişiye şu cümleleri kuruyor; Ben Suzi, senin için geldim!

ÖZKAN MI, ÜNAL MI?

EDHO izleyicisi Merhem Uzerli’nin canlandırdığı Suzi karakterinin Özkan’ı mı yoksa Ünal’ı mı öldüreceğini merak ediyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 52. bölümünde Ünal Kaplan’ın ölüm fermanını veren CIA, bu konuda Hızır Çakırbeyli ile görüşme yapmıştı. Ünal ise 30 yıllık dostu Özer’den destek istemiş, Özer ise 30 yıllık dostluğun artık sona erdiğini ifade etmişti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM