Sabah Gazetesini Köşeye Sıkıştırdı VİDEO

Sabah Gazetesini Köşeye Sıkıştırdı VİDEO Sabah Gazetesini Köşeye Sıkıştırdı VİDEO Artvin Cerattepe’de halkın demokratik tepkilerini hainlik olarak niteleyen ve eylemcileri pkk ile bir tutan manşetler atan Sabah Gazetesinin web sitesine, Artvinli Bülent Kaya verdiği tepki günün konusu oldu.   Artvinli Bülent Kaya, “Siz resmen provokasyon yapıyorsunuz. İkincisi siz Artvinliyi ne zannettiniz ya siz yorum yapmıyorsunuz yalan […]

Sabah Gazetesini Köşeye Sıkıştırdı VİDEO

Sabah Gazetesini Köşeye Sıkıştırdı VİDEO

Sabah Gazetesini Köşeye Sıkıştırdı VİDEO Artvin Cerattepe’de halkın demokratik tepkilerini hainlik olarak niteleyen ve eylemcileri pkk ile bir tutan manşetler atan Sabah Gazetesinin web sitesine, Artvinli Bülent Kaya verdiği tepki günün konusu oldu.

 

Artvinli Bülent Kaya, “Siz resmen provokasyon yapıyorsunuz. İkincisi siz Artvinliyi ne zannettiniz ya siz yorum yapmıyorsunuz yalan söylüyorsunuz bu nasıl bir habercilik. Siz burada neyin yaşandığını biliyor musunuz. Orada büroda oturarak yalan haber yazamazsınız. Biz daha geçen sene kardeşimizi uğurladık. Orada AK Partili Belediye Başkanının ne işi vardı. Allah sizleri ıslah etsin” ifadelerini kullandı.

 

 

NOT: Videoları Kaliteli İzlemek İçin; Video Ekranında Sağ Alt Köşede Ayarlara Tıklayın (Çark İşareti) Kalite Kısmını En Yüksek Olarak Seçin.

Önemli: Bilgi ve haberlerimizi, Facebook, Twitter ve Google+1 da paylaşırsanız memnun oluruz.

© Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan bilgiler, resimler, haberler izin alınarak, kaynak gösterilmek kaydıyla kullanılabilir.www.ogretmenlericin.com

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM