TSK 23 Nisan Bayramı İçin Video Hazırladı

TSK 23 Nisan Bayramı İçin Video Hazırladı Türk Silahlı Kuvvetlerimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için özel video hazırladı. TSK tarafından hazırlanan 23 Nisan Denizde Bayram isimli video dünyaca ünlü video paylaşım sitesi Youtube’da Türk Silahlı Kuvvetlerimiz’in hesabında paylaşıldı. Dün paylaşılan 23 Nisan Denizde Bayram adlı video izlenme rekorları kırmaya başladı. Öğretmenler İçin olarak Türk Silahlı Kuvvetlerimiz’e teşekkür ederiz. […]

TSK 23 Nisan Bayramı İçin Video Hazırladı

TSK 23 Nisan Bayramı İçin Video Hazırladı

Türk Silahlı Kuvvetlerimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için özel video hazırladı.

TSK tarafından hazırlanan 23 Nisan Denizde Bayram isimli video dünyaca ünlü video paylaşım sitesi Youtube’da Türk Silahlı Kuvvetlerimiz’in hesabında paylaşıldı.

Dün paylaşılan 23 Nisan Denizde Bayram adlı video izlenme rekorları kırmaya başladı.

Öğretmenler İçin olarak Türk Silahlı Kuvvetlerimiz’e teşekkür ederiz.

TSK tarafından video açıklamasında yer alan metin ve ilgili video aşağıdadır.

 

23 Nisan Denizde Bayram

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

Ulusal egemenliğimizin ve geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ile özdeşleşen değerlerin izinde, vatan ve millet sevgisiyle dolu, çağdaş bireyler olarak yetişmesi Deniz Kuvvetleri Komutanlığı olarak en büyük dileğimizdir.

Bu inançla yola çıkarak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu hem çocuklarımızla paylaşmak hem de denize ve denizciliğe gönül veren nesiller yetişmesine katkı sağlamak amacıyla kısa bir film hazırlanmıştır.

“23 Nisan Denizde Bayram” adlı kısa film; sevgi, saygı, dayanışma, iş birliği ve yüksek aidiyet duygularından ortaya çıkan özgün bir projedir.Deniz Kuvvetleri Komutanlığı personeli ve Sevgi Evleri Çocuk Yuvaları çocuklarının katılımıyla hazırlanmıştır.

Türkiye’de ve dünyada çocuklarla ve çocuk sevgisiyle özdeşleşen
Barış MANÇO’ya ait olan “Bugün Bayram” adlı şarkı projeye ayrı bir anlam ve değer katmış, büyük üstadı yeniden anmamız için de bir vesile olmuştur.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığının ülkemiz ve dünya çocuklarına armağanı olan “23 Nisan Denizde Bayram” adlı kısa filmin hazırlık, çekim ve çekim sonrası tüm süreçlerinde büyük bir heyecan ve özveriyle yanımızda olan ve katkı sağlayan herkese şükranlarımızı sunarız.

Bu vesileyle Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü bir kez daha sevgi ve özlemle anıyoruz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
23 Nisan TSK

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM