450 Öğrenciye Belediye'den Hediye!

450 Öğrenciye Belediye'den Hediye!

450 Öğrenciye Belediye'den Hediye!

İlkadım Belediye Başkanı, gençlerin eğitim hayatlarına katkı sağlamak amacıyla başlattığı projeler kapsamında ilk etapta 450 öğrenciye alışveriş kartları dağıttı.

Eğitim Desteği Kartlarıyla Günlük Alışveriş İmkanı

"Dededen Toruna" eğitim desteği projesi çerçevesinde dağıtılan kartlar sayesinde öğrenciler, okul kantininden günlük 30 TL'lik alışveriş yapabilecekler.

İlkadım Belediyesi'nin İnisiyatifi

Samsun'un İlkadım ilçesinde düzenlenen "Dededen Toruna" eğitim desteği projesi kapsamında öğrencilere yönelik alışveriş kartlarının dağıtıldığı bilgisi, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş tarafından paylaşıldı.

Demirtaş'tan Açıklama

Demirtaş, gençlerin eğitim ve öğretim hayatlarında başarılı olmaları için yürütülen projeler kapsamında, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ile iş birliği yaparak "Dededen Toruna" eğitim desteği projesini başlattıklarını belirtti. Kartlar, törenle öğrencilere dağıtıldı.

Öğrencilere Destek Hizmetleri

Demirtaş, İlkadım Belediyesi olarak öğrencilere eğitim için destek hizmetleri sunacaklarını ifade ederek, "Dededen Toruna Eğitim Desteği Projesi" kapsamında öğrencilere günlük 30 TL hesaplarına yüklenecek ve kartla temel ihtiyaçlarını karşılayabileceklerini dile getirdi.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.