Askıda Fatura Başvurusuna  Olan İlgi Artıyor!

Askıda Fatura Başvurusuna Olan İlgi Artıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından uygulanan Askıda Fatura kampanyası büyük ilgi topladı! Kampanya sayesinde şimdiye kadar yaklaşık 60 bin ailenin faturası ödendi!


İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından uygulanan Askıda Fatura kampanyası büyük ilgi topladı! Kampanya sayesinde şimdiye kadar yaklaşık 60 bin ailenin faturası ödendi!


İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından geçtiğimiz günlerde duyurulan Askıda Fatura uygulaması ile ihtiyaç sahibi ailelerin faturaları hayırseverler tarafından ödenmeye başlandı. 4 Mayıs tarihinde duyurulan kampanya 2 günde büyük ilgi topladı! İstanbullu hayırseverler toplam 55 bin 678 ihtiyaç sahibi ailenin 7 milyon 238 bin 397 TL değerindeki faturasını ödedi. ABB Başkanı Mansur Yavaş’ın geçtiğimiz haftalarda askıda yemek, veresiye defteri silme uygulamaları ile halktan büyük beğeni toplamıştı.


Kampanyanın Web Sitesine Siber Saldırı Gerçekleştirildi!


İstanbullu vatandaşlardan büyük ilgi gören kampanyaya ait web sitesi dün gece saatlerinde yurt dışı kaynaklardan siber saldırıya uğradı. Bu saldırılar sonrası sitenin yurt dışı erişimi kapatılmak zorunda kaldı. Saldırılar her ne kadar sürse de yardımların ardı arkası kesilmedi. Sisteme eklenen ve ödenen faturaların sayısı her geçen saniye artıyor. Dün akşam saatlerinde açılan sistemde şu an aktif olarak 91 bin 369 askıda fatura ödenmeyi bekliyor.


Askıda Fatura Kampanyasına Nereden Ulaşabilirim?


İBB tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi aileler bu zor günlerde ödemekte zorluk çektikleri faturaları askıya bırakıyorlar. Daha önce sosyal yardım talebinde bulunmamış olanlar ise İBB’den sosyal yardım talebinde bulunarak bu yardım kampanyasından faydalanabilir.


Askıda Fatura Kampanyasına Gitmek İçin Tıklayın!


Sosyal Yardım Talebine Gitmek İçin Tıklayın!


HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.