Hayatına son Veren Yapı Kredi Çalışını Hakkında Bankadan Açıklama Geldi.

Hayatına son Veren Yapı Kredi Çalışını Hakkında Bankadan Açıklama Geldi.

Hayatına son Veren Yapı Kredi Çalışını Hakkında Bankadan Açıklama Geldi.

Yapı Kredi Bankası'nın iştiraki olan Yapı Kredi Teknoloji şirketinin Bireysel Krediler Tahsis Uygulama Geliştirme Müdürü Efe Demir'in mobbinge maruz kaldığı için yaşamına son verdiği iddia edillirken Hayatına son veren bilgisayar mühendisi Efe Demir’in şirket yöneticilerine gönderdiği e-posta ortaya çıktığı iddia edilmişti.

Bu konuda Yapı Kredi tarafından açıklama geldi;

Yapı Kredi Teknoloji'de görev yapan değerli çalışma arkadaşımız Efe Demir'in vefatından büyük üzüntü duyuyoruz.

Bizleri derinden yaralayan bu vefatla ilgili olarak çeşitli mecralarda ve sosyal medya hesaplarında bankamız ile ilgili ortaya atılan gerçek dışı iddiaları da üzüntü ile takip ediyoruz.

Yapı Kredi olarak her zaman önceliğimiz çalışanlarımızın sağlığı ve esenliğidir. Bu doğrultuda tüm süreçlerimiz düzenli olarak gözden geçirilmekte ve denetlenmektedir.

Tüm çalışanlarımız adına böylesi acı bir durumda, insan hayatını kullanarakortaya atılan iddiaların gerçeklikten uzak olduğunu vurgulamak isteriz.

Merhum çalışma arkadaşımızın banka elektronik sistemlerini kullanarak yaptığı Yapı Kredi'de olan tüm yazışmaların ilgili yasal mercilerin talep etmesi durumunda ibraz edileceğini ve gerekli takibin tarafımızca sürdürüleceğini kamuoyuna saygıyla duyururuz.

Bu vesile ile bir kez daha değerli çalışma arkadaşımız Efe Demir'e Allah'tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve tüm Yapı Kredi çalışanlarınasabırlar dileriz.

Hepimizin başı sağ olsun.

Yapı Kredi

frfdm7hx0aemfho.jpeg

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.