İş kadınını bayıltıp tecavüz etti! İstanbul'da şok eden olay..

İş kadınını bayıltıp tecavüz etti! İstanbul'da şok eden olay..

İş kadınını bayıltıp tecavüz etti! İstanbul'da şok eden olay..

Ünlü isimlerin reklam ve organizasyon işlerini yapan, İstanbul'un önde gelen iş kadınlarından L.B., tanıştığı erkek arkadaşının evli ve çocuk sahibi olduğunu öğrendikten sonra ayrılmak istemesi sonucunda şiddete ve tecavüze uğradığını açıkladı.

İstanbul'un tanınan iş kadınlarından L.B., sevgilisi İ.B.'nin evli ve çocuklu olduğunu öğrenince ilişkiyi sonlandırdı. İ.B., kadının evine zorla girdi, barışmak istedi. L.B., bu isteği reddetti ve adamın evi terk etmesini istedi. Adam bunun üzerine L.B.'yi darp etti. Yarı baygın haldeki kadın tecavüze uğradı. L.B. şikayetçi oldu: "Sokağa bile çıkamıyorum, hayatımdan endişe ediyorum" dedi.

Beşiktaş'ta gerçekleşen olayda, İ.B.'nin, iş kadınını darp ettiği esnada kafasında bardak kırdığı öne sürüldü.

Darp ve tecavüzden sonra L.B., eski sevgilisi İ.B. tarafından tehdit edildiğini belirtti. Basında yer alan bilgilere göre, İ.B. şu sözlerle kadını tehdit etti: "Seni sokakta öldürtmem bir dakikamı almaz. Bana bulaşırsan senin adını çocuk pornocusuna çıkarırım. Seni bitiririm. Hapisten de korkmuyorum."

Kaynak:kamudanhaber.net

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.