Kaymakam sürpriz bir şekilde görevinden istifa etti.

Kaymakam sürpriz bir şekilde görevinden istifa etti.

Kaymakam sürpriz bir şekilde görevinden istifa etti.

İstanbul Sarıyer Kaymakamı Mehmet Özer, hayatına bundan sonra özel sektörde devam edeceğini belirterek sürpriz bir şekilde istifa etti. Yerine Gaziantep Şehitkamil Kaymakamı Ömer Kalaylı atandı.... rpri

Sarıyer Kaymakamı Mehmet Özer, 22 yıl yürüttüğü kaymakamlık görevinden istifa etti.

Sarıyer kaymakamı özel sektörde hayatına devam edecek

Kaymakamı Özer, “21 yıl 11 aydır ülkemizin çeşitli yerlerinde yürüttüğüm Kaymakamlık görevimden 21.11.2022 tarihi itibariyle istifa etmiş bulunuyorum. Ailece aldığımız karar gereği Devlet ve Milletimize olan vazifemizi yapmaya özel sektörde devam edeceğiz” dedi.

Mehmet Özer, “Bizleri, 20/12/2000 tarihinde mesleğe alan ve bunca zaman ülkemizin güzide yerlerinde çalışma fırsatı veren tüm Devlet büyüklerine teveccühleri için evlatlarım ve ailem adına şükranlarımı sunarım. Allah’a ısmarladık” ifadesini kullandı.

KALAYLI, SARIYER KAYMAKAMI OLDU

Gaziantep Şehitkamil İlçesi Kaymakamı Ömer Kalaylı İstanbul'un Sarıyer İlçesine atandı. Gaziantep'te başarılı çalışmalarıyla tanınan Kalaylı'nın önümdeki günlerde Gaziantep'te mesai arkadaşlarıyla vedalaşarak, yeni görevine başlaması bekleniyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.