O bankadan düşük faizli taşıt kredisi kampanyası!

O bankadan düşük faizli taşıt kredisi kampanyası!

O bankadan düşük faizli taşıt kredisi kampanyası!

Günümüzde yaşanan yüksek enflasyon oranları ve döviz kurundaki yükseliş beklentisi sonrası vatandaşlar mal sahibi olmak için adeta yarışıyor. Para biriktirmenin neredeyse imkansız olduğu bu ekonomik ortamda vatandaşlar kredilere yöneliyor. Konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredilerini araştırıyorlar.

Araç fiyatları bırakın aydan aya artık günden güne yükselmeye başladı. İkinci el araba fiyatları sıfır araba fiyatlarını geçti. Ziraat Bankasından düşük faizli taşıt kredisi kampanyası geldi.

"Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranı Ne Kadar?" - Ziraat Bankası tarafından belirlenen taşıt kredisi için faiz oranı %1.65. Örneğin, 100 bin TL taşıt kredisi alırsanız, 48 ay vade seçeneği ile aylık taksit tutarı 3 bin 301 TL civarında olacak. 399 bin TL kredi için aylık taksit tutarı ise 13 bin 174 TL civarında olacak.


"Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Maliyet Oranı Ne Kadar?" - Ziraat Bankası tarafından belirlenen yıllık maliyet oranı ise %28.1706 olarak belirtildi.


"Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Hakkında Detaylı Bilgi Nereden Alınır?" - Taşıt kredisi kampanyası ile ilgili daha kapsamlı bilgileri Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden ya da müşteri hizmetleri aracılığıyla evinden çıkmadan, ya da Ziraat Bankası şubeleri aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.