Promosyon anlaşması güncellendi. Tek seferde 18 bin 500 lira ödenecek!

Promosyon anlaşması güncellendi. Tek seferde 18 bin 500 lira ödenecek!

Promosyon anlaşması güncellendi. Tek seferde 18 bin 500 lira ödenecek!

Promosyon yarışı hız kesmeden devam ediyor. Belediyelerden, bakanlıklardan, üniversitelerden, sendikalardan, müdürlüklerden ve çeşitli kurumlardan promosyon anlaşmasına ilişkin açıklamalar art arda geliyor. Maaş promosyonlarına dair son açıklama Erzurum Teknik Üniversitesi’nden geldi.

Erzurum Teknik Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre, Halkbank ile ilave olarak yapılan yeni promosyon protokolüne göre 18.500 TL promosyon ve 1.000 TL paraf para için imzalar atıldı.

Erzurum Teknik Üniversitesi ile Halkbank arasında ilk yapılan protokolde peşin olarak ödenen 13.662₺ promosyona ilave olarak 18.500₺+ 1.000₺ paraf para olmak üzere toplamda 33.162₺ tutarında yeni bir promosyon anlaşmasına imzalar atıldı.

Maaş promosyonlarına ilişkin üniversite tarafından yapılan açıklamada, ödemelerin aralık ayında banka hesaplarına yatacağı ve paraf paranın ise kredi kartlarına yükleneceği belirtildi. Söz konusu açıklamada ”Halkbank ile mevcut promosyon anlaşmamız geri ödeme yapılmaksızın yenilenerek ilk yapılan protokolde peşin olarak ödenen 13.662₺ promosyona ilave olarak 18.500₺+ 1.000₺ paraf para olmak üzere toplamda 33.162₺ tutarında yeni bir promosyon anlaşması sağlanmıştır. 18.500₺ lik promosyon ödemeleri Aralık ayı maaşını müteakiben hesaplara yatırılacak olup, 1.000₺ paraf para ise çalışanlarımızın paraf kredi kartlarına yüklenecektir.” ifadelerine yer verildi

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.