Arife Öğretmenin Katili Hayatını Kaybetti

Arife Öğretmenin Katili Hayatını Kaybetti

Kayseri'de bir öğretmeni öldürüp intihar etmeye çalışan kişi 6 ay sonra hayatını kaybetti.

Geçtiğimiz mayıs ayında 26 yaşında rehber öğretmen Arife Nur Sarıoğlu'na tabanca ile ateş ederek hayatını sonlandıran 29 yaşındaki Tolga Temur, İzmir Menemen Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybetti. 

 Edinilen bilgiye göre Milli Eğitim Bakanlığı'nda Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik görevini yürüten 26 yaşındaki Arife Nur Sarıoğlu, bir süre önce Tolga Temur adlı şahıs ile arkadaşlık kurdu. Öğretmen Sarıoğlu ile Temur'un bilinmeyen bir nedenle araları açıldı. Temur, Arife öğretmenin evinin önünde Arife öğretmen ile karşılaştı ve barışmak istediğini söyledi. Barışma talebi reddedilen Temur, belinden çıkardığı silahla art arda Arife Nur Sarıoğlu'na ateş etti. Vücuduna 3 kurşun isabet eden Arife öğretmen olay yerinde hayatını kaybetti.

  Arife öğretmeni öldürdükten sonra bir el kendi başına ateş eden Tolga Temur, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Temur, kendi ihtiyaçlarını karşılayamayacak durumda olduğu için verilen rapor ile R tipi cezaevine nakledildi.

 Geçtiğimiz temmuz ayında omiriliğinde oluşan hasarın yeniden nüksetmesi sonrası tekrar hastaneye kaldırılan Tolga Temur, felç oldu ve entübe edilerek tedavi edilmeye başlandı. Tüm müdehalelere rağmen kurtarılamayan Temur, 8 Kasım 2021 tarihinde hayatını kaybetti.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.