Öğretmenler Okullarını Kendi Elleriyle Tadilat Yaptı

Öğretmenler Okullarını Kendi Elleriyle Tadilat Yaptı

Öğretmenler Okullarını Kendi Elleriyle Tadilat Yaptı

Sivas’ın Gemerek İlçesine bağlı Eskiyurt Köyünde Eskiyurt İlköğretim Okulunda öğretmenler kendi elleriyle okulda bulunan ek binayı boyadı, eski kullanılmayan malzemeleri rafa çıkardı ortaya bu görüntüler çıktı.

b9ba91c0c0b4b2eb6fead6161177d665.jpg

Eskiyurt ilköğretim okulunda öğretmenler tarafından kullanılmayan eski okul binası öğrencilerin kullanımına açıldı. Açılışa Gemerek Kaymakamı Muhammed Taha Büyükserin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yükselen Dursun, Şube Müdürü Yaşar Ceylan Şube Müdürü Ali Coşkun, öğretmen ce öğrenciler katıldı.

Kaymakam Büyükserin tarafından açılışı yapılan ek binada öğrencilerin gösterileri sergilendi.

5f9f861643fc1f4f979c4bcdd87e1e87.jpg

Kaymakam Büyükserin’e ve davetlilere okul müdürü Mustafa Hakan Filik okulda yapılan işleri anlattı. Katılımcılara okulun eski ve yeni halinin çekilmiş videoları da izletildi. Atıl olarak kullanılan binada öğretmenler tarafından öğrencilerin hizmetine kütüphane, oyun odası, fen bilimleri laboratuvarı gibi odalar hazırlandı.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.