Son Dakika: İlçe Milli Eğitim Müdürünün Görev Yeri Değiştirildi!

Son Dakika: İlçe Milli Eğitim Müdürünün Görev Yeri Değiştirildi!

Son Dakika: İlçe Milli Eğitim Müdürünün Görev Yeri Değiştirildi!

Ayvacık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde yaklaşık yedi yıldır bulunan değerli isim Harun Çetin, yeni bir görevle Lapseki ilçesine atanmıştır. Harun Çetin, eğitim camiasında edindiği deneyim ve birikim ile Lapseki'ye önemli katkılar sağlayacağa benziyor.

Harun Çetin'in Eğitim Yolculuğu

Harun Çetin, 31 Ekim 2016 tarihinden itibaren İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü pozisyonunda görev yürüttü. Bu süre zarfında Ayvacık ilçesinin eğitim kalitesinin artırılmasına yönelik birçok projeyi başarıyla hayata geçirdi.

mudur.jpg

Harun Çetin Kimdir?

1981 yılında Çanakkale'nin Biga ilçesine bağlı Harmanlı Köyü'nde doğan Harun Çetin, eğitime olan ilgisiyle öne çıkan bir isimdir. İlkokul eğitimini Harmanlı Vedat Öğün İlkokulu'nda tamamladıktan sonra, ortaokul ve lise eğitimini Biga İmam Hatip Lisesi'nde başarıyla tamamladı. 2004 yılında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun olan Çetin, eğitim alanındaki hakimiyetini daha da güçlendirmek için Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında yüksek lisans yapma kararı aldı. Aile değerlerine bağlı bir birey olan Harun Çetin, evli ve üç çocuk babasıdır.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.