Yeni Atanan Öğretmenler, Okula Girerken Güllerle Karşılandı!

Yeni Atanan Öğretmenler, Okula Girerken Güllerle Karşılandı!

Türkiye genelindeki yeni atanmış öğretmenler, Hakkari'nin sıcak kucaklamasıyla Yüksekova'da göreve başladı. Okul Müdürü Kenan Canan ve idareciler, güllerle dolu hoş geldinizleriyle yeni öğretmenleri karşıladı.

Eğitim camiası, yeni bir öğretim yılına adım atmanın heyecanını yaşıyor. Bu heyecan, Hakkari'nin Yüksekova ilçesine atanan yeni öğretmenler için de aynı şekilde geçerli. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından atanmış olan bu öğretmenler, Yüksekova'ya hoş geldiniz demenin sıcaklığıyla karşılandı. İşte bu anlamlı karşılamadan ve yeni eğitim yılına dair daha fazla detaydan bahsedeceğiz.

Hakkari'nin Yüksekova İlçesi Yeni Öğretmenlerini Karşılıyor

Hakkari'nin güzel ilçesi Yüksekova, eğitim alanında yapılan atamalarla birlikte yeni öğretmenlerini ağırlıyor. Bu öğretmenler, Türkiye'nin farklı köşelerinden Yüksekova'ya görevlerine başlamak için gelmişlerdir. 4-11 Eylül tarihleri arasında eğitim öğretime başlanacak olmasıyla birlikte, bu öğretmenlerin heyecanı da doruktadır.

Yüksekova Yenimahalle Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde Yeni Bir Başlangıç

Yeni atanmış olan öğretmenler, görevlerine Yüksekova Yenimahalle Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde başlayacaklar. Okul Müdürü Kenan Canan ve idareciler, bu yeni öğretmenleri güllerle karşılayarak onlara sıcak bir hoş geldiniz demeyi unutmadılar.

frrfrf.jpg

Gül İle Karşılama ve Bilgilendirme

Güllerle karşılanan öğretmenler, daha sonra Okul Müdürü Canan tarafından okulun tanıtımı ve gerekli bilgilerin verilmesi için toplandılar. Öğretmenler, Yüksekova'nın güzelliklerini ve insanlarının misafirperverliğini ilk elden deneyimleyerek, yeni görev yerlerine daha da istekli ve umutlu bir şekilde adım attılar.

Okul Müdürü Kenan Canan'dan Tebrikler

Yenimahalle Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Kenan Canan, yeni eğitim öğretim yılına dair duygularını paylaşırken şunları söyledi: "Bugün eğitim öğretim yılının ilk gününde bulunuyoruz ve bu anlamda çok heyecanlıyız. Yeni öğretmen arkadaşlarımızın burada olmaları bizi gerçekten mutlu etti. Eğitim öğretim yılının verimli ve başarılı geçmesini diliyoruz. Okulumuza yeni atanmış olan öğretmenlerimizi gülle karşılamak istedik ve bu güzel karşılamayı okul idaremizle birlikte gerçekleştirdik. Hepsi için tebrikler, umarım harika bir eğitim öğretim yılı olur. Başarılar diliyorum."

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.