Zeka Oyunları Eğitimi başvuru ve Griceviz uygulamasına giriş nasıl yapılır?

Zeka Oyunları Eğitimi başvuru ve Griceviz uygulamasına giriş nasıl yapılır?

Zeka Oyunları Eğitimi başvuru ve Griceviz uygulamasına giriş nasıl yapılır?


Zeka Oyunları Eğitimi başvuru ve Griceviz uygulamasına giriş nasıl yapılır?


Zeka Oyunları Eğitici Eğitimi konusunda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gönderilen resmi yazıda öğretmenlerin Griceviz uygulaması girişi yapmaları istendi. Griceviz girişi nasıl yapılacak, öğretmenler mobil uygulamaya nereden ve nasıl girecekler? ogretmenlericin.com olarak uygulamanın detaylarını anlatacağız.


ZEKA OYUNLARI EĞİTİCİ EĞİTİMİ


Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü 17.07.2019 tarihli, 13591900 sayılı ve Zeka Oyunları Eğitimi konulu resmi yazısını tüm illere gönderdi. İlgili resmi yazıda Bakanlık bünyesinde öğretmenlere yönelik olarak Zeka Oyunları Eğitimleri verilmesinin planlandığı, bu kapsamda da veri.meb.gov.tr adresi üzerinden eğitimlere yönelik öğretmen başvuru sürecinin tamamlanmış olduğu bilgisi verildi.


İlgili resmi yazı;


Zeka Oyunları Eğitimi Uygulamasına Giriş Zeka Oyunları Eğitimi

ÖĞRETMENLERİN BELİRLENMESİ


MEB zeka oyunları eğitici eğitimine seçilecek öğretmenleri başvuru yapan öğretmenler arasından 19 Temmuz – 2 Ağustos 2019 tarihleri arasında mobil platformda oynayacakları zeka oyunlarında elde ettikleri çıktıların değerlendirilmesine göre belirleyecek.


GRİCEVİZ UYGULAMASINA GİRİŞ İŞLEMİ


MEB yazıda Griceviz mobil uygulamasını öğretmenlerin akıllı telefon ya da tabletlerine indirmelerini isterken bu uygulamaya da kişisel kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yapmaları gerektiğini belirtti. ogretmenlericin.com olarak Griceviz uygulamasına giriş basamaklarını resimli olarak anlatalım.


Zeka Oyunları Eğitimi Uygulamasına Giriş Nasıl Yapılır? Adım Adım Resimli Olarak Anlatım


Adım 1: Griceviz uygulamasını mobil cihazınıza indirin


Gri ceviz indirme işlemi Griceviz indir

Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi Google Play Store uygulamasında arama kısmına Gri Ceviz veya GriCeviz yazdığınızda beyin sembolü olan griceviz yazan uygulamaya tıklayın ve uygulamayı mobil cihazınıza indirin. Uygulamayı bulamayanlar için GriCeviz uygulaması indirme linki TIKLAYINIZ


Adım 2: Griceviz uygulamasını indirdikten sonra uygulamayı açınız. Uygulamayı açtıktan sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir.


Griceviz uygulamasını başlatma Uygulamayı başlatma

Yukarıdaki ekranda kırmızı oklarla gösterdiğimiz ŞİMDİ KATIL butonuna basınız.


Adım 3: Zeka Oyunları Eğitimi Öğretmen Seçimleri için kullanılacak olan Griceviz Uygulaması girişi için ŞİMDİ KATIL butonuna bastıktan sonra karşımıza aşağıdaki ekran gelecek.


Griceviz uygulamasına başlama Uygulamaya başlama

Ekranda oklarla gösterdiğimiz kırmızı renk buton olan GEÇ butonuna basarak burada başka bir yere tıklamıyoruz.


Adım 4Gelen ekranda aşağıda küçük boyutta yazan Giriş Yap kısmına tıklıyoruz.


Griceviz Uygulamaya giriş ekranı Uygulamaya giriş

E-posta ile kayıt ol veya Facebook ile kayıt ol butonlarına basmıyoruz. Kaydınız var mı? Giriş Yap kısmında kırmızı oklarla gösterdiğimiz yere tıklıyoruz.


Adım 5: Griceviz öğretmen girişi nasıl yapılır resimli anlatım yazımızda son basamağa geldik. Aşağıdaki ekranda e-posta ve şifre bilgileri doldurulduktan sonra uygulamaya giriş yapılabilecek.


Griceviz öğretmen girişi nasıl yapılır Öğretmen girişi

Zeka Oyunları Eğitici Eğitimi başvurusu yapan ve başvurusu kabul edilen öğretmenlerin Griceviz uygulaması kullanıcı adı ve şifre bilgileri Milli Eğitim Bakanlığı tarafından İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine gönderildi. Bu bilgiler okullara da Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından gönderilecek olup, okul idareleri bilgileri öğretmenlere ilettikten sonra öğretmenler Griceviz girişi yapabilecekler.


ÖNEMLİ HATIRLATMALAR: veri.meb.gov.tr üzerinden bu eğitime başvuru yapmayanlara kullanıcı adı ve şifre verilmeyecek olup başvuru yapanlara MEB tarafından bireysel olarak kullanıcı adı ve şifre gönderilmiştir. Griceviz uygulamasına kayıt olma durumu söz konusu değildir. Okul tarafından öğretmene verilen giriş bilgileri ile giriş yapılacaktır.


Griceviz uygulaması öğretmen girişi, uygulamadaki oyunlar ve diğer hususlar hakkında yorumlar kısmından soru sorabilirsiniz.


HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
62 Yorum