Aralık Ayı Ek Ders Ödemeleri Erken Yapılacak

Aralık Ayı Ek Ders Ödemeleri Erken Yapılacak

2020 yılı aralık ayı ek ders ödemeleri erken gerçekleştirilecek.

Milli Eğitim Bakanlığı’nda görev yapan öğretmenlere maaş karşılığı dışında yaptıkları ders için ödenen ek ders ücretleri 2020 yılı aralık ayında her zaman olduğundan erken ödenecek.


 İl ve ilçe milli eğitim müdürlüklerince değişkenlik gösterse de öğretmenlere ek ders ücretleri takip eden ayın ilk haftası veya maaş ödemesinden hemen sonra yapılıyordu.


 2020 yılının bütçesi kapanacağından öğretmenlerin aralık ayı ek ders ücretleri en geç 28 Aralık 2020 tarihine kadar ödenecektir.


 Bu konuda öğretmenler ve okul yöneticilerinin mağdur olmaması adına okul yöneticilerinin ek ders puantaj ve ödeme bilgilerini ilgili birimlere aralık ayının 3. haftasına kadar ulaştırmaları gerekmektedir.
 Yapılacak zam ve vergi dilimi güncellemesi ile ocak ayından itibaren öğretmenlere ödenecek ek ders ücretlerinin tutarları değişecektir.


 Ogretmenlericin.com – Özel Haber
 

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.