MEB Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği Güncel Son Hali

MEB Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği Güncel Son Hali

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 12 Temmuz 2019 tarihinde yapılan son değişikliklerden sonra yönetmeliğin güncel halini yayınlıyoruz.


MEB Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği Güncel Son Hali


Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik 12 Temmuz 2019 tarihinde 30829 sayılı Resmi Gazetede yayımlandı. Yönetmelikte yapılan değişikliklerle birlikte Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği son hali 2019 yılının Temmuz ayında belirlenmiş oldu.


YÖNETMELİKTE YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER


Değişen okul öncesi eğitim ve ilköğretim kurumları yönetmeliğinde olduğu gibi ortaöğretim kurumlar yönetmeliğinde de ara tatiller düzenlendi. Öğretmenlerin mesleki çalışmaları ile ilgilide yönetmelikte düzenlemeye gidilirken öğretmenler artık seminer çalışmalarını kendi okullarında yapacaklar.


YÖNETMELİĞİN SON GÜNCEL HALİ


ogretmenlericin.com olarak MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ORTAÖĞRETİM KURUMLARI YÖNETMELİĞİ ve yönetmelik eklerini son değişiklikler ile birlikte sizler için düzenledik.


Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği son hali pdf dosyası için TIKLAYINIZ


Yönetmelik ekleri için TIKLAYINIZ


HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

2 Yorum