AUZEF Sınav Tarihleri ve Giriş Belgeleri

AUZEF Sınav Tarihleri ve Giriş Belgeleri

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesinin güz dönemi sınavları tamamlandıktan sonra bahar döneminin sınav takvimi merak konusu olmuştu.

Güz dönemi sınavları bittikten sonra AUZEF bahar döneminin sınav tarihlerini kısa süre içinde açıkladı. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesinin sınavlarının 20 Şubat 2023 tarihi ile 24 Şubat 2023 tarihi arasında yapılması kararlaştırıldı. Bu açıklanan tarihler kısa sürede öğrencilere duyuruldu.

AUZEF Sınav Giriş Yeri Belgesi

Sınav takviminin dışında AUZEF ile ilgili olarak sınav giriş yeri belgeleri de merak konusu olmuştu. AUZEF öğrencileri giriş belgelerini ne zaman alacaklarını araştırmaya başlamıştı.

Fakat AUZEF henüz sınav yeri giriş belgeleriyle ilgili bir açıklama yapmadı. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi konuyla ilgili açıklama yaptıktan sonra kısa zaman içinde gerekli duyurular yapılacaktır.

Belirlenen tarihlerde sınava giriş yapmayan öğrenciler ise önümüzdeki sene gerçekleşecek olan sınavlara girmek zorunda kalacaklardır. Bu yüzden sınav tarihlerini kaçırmamaya dikkat etmek gerekmektedir. AUZEF sınavları Cumartesi ve Pazar günü gerçekleşen oturumlarla tamamlanmaktadır.

Bir öğrencinin sınavı tamamlayabilmesi için belirlenen oturum saatlerinde belirlenen okulda olması gerekir. Süreyi 5 dakika dahi geciktiren öğrenciler sınav merkezine alınmamaktadır.

AUZEF telafi sınavlarına girebilecek öğrencilerde bu süreçte belli olmuştur. Harf notu DD, FF ve DC olan öğrenciler telafi sınavına girmeye hak kazanmıştır.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.