Özür Grubu Atama Başvurularında Bugün Son Gün

Özür Grubu Atama Başvurularında Bugün Son Gün

MEB personel genel müdürlüğü tarafından yayımlanan takvime göre özür grubu atamalarında ilk aşama başvuruları için bugün son gün

MEB personel genel müdürlüğü tarafından yayımlanan özür grubu atama takvimine göre 2020 yılı özür grubu atamalarında ilk aşama olan başvuru süreci 12  - 17 Ağustos 2020 tarihileri arasında yapılacak.

İkinci aşama olan tercihlerin alınması ve onay işlemleri ise 19 - 21 Ağustos 2020 tarihileri arasında yapılacak ve atama sonuçları 24 Ağustos 2020 tarihinde açıklanacak.

İkinci aşamada özür grubu atamaları kapsamında yer değişikliği talebindee bulunmak isteyen öğretmenler kılavuzda belirtilen belgeler ile birlikte en geç bugün içinde okullarına başvuru yapması gerekmektedir.

İlk aşamaya başvuru yapmayan yada başvurusu onaylanmayan öğretmenler ikinci aşamada okul tercihinde bulunamayacaklardır.

İşte yer değiştirme takvimi:

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.