İstanbullular dikkat: Bu haber sizi ilgilendiriyor!

İstanbullular dikkat: Bu haber sizi ilgilendiriyor!

İstanbullular dikkat: Bu haber sizi ilgilendiriyor!

Bahçeşehir, Esenkent, Ispartakule'den Taksim'e gidenler bu duyuru sizi ilgilendiriyor! İstanbul Büyükşehir Belediyesi duyuruyu yaptı. Artık farklı bir hat koduyla devam edecek. 23 Kasım'dan itibaren geçerli olacak. 76E Boğazköy/Bahçeşehir-Taksim hattında değişiklik yapıldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 76E Boğazköy/Bahçeşehir-Taksim hattı 23 Kasım 2022 tarihinden itibaren, E-59 Boğazköy/Bahçeşehir-Taksim yeni hat kodu ile seferlerine devam edeceğini duyurdu.

Taksim'e ulaşım sağlayanları ilgiendiren o duyuruyu İstanbul Büyükşehir Belediyesi yaptı. Bahçeşehir, Esenkent, Boğazköy'den Taksim'e ulaşım sağlayan vatandaşları lgilendiren o haber geldi. Hat kodunda değişiklik yapıldı. Artık yeni adıyla seferlerini gerçekleştirecek. Değişiklik 23 Kasım'dan itibaren geçerli olacak.

İBB İETT, 76E Boğazköy/Bahçeşehir-Taksim hattı 23 Kasım 2022 tarihinden itibaren,

E-59 Boğazköy/Bahçeşehir-Taksim yeni hat kodu ile seferlerine devam edecektir. Hattın güzergahı ve ücretinde herhangi bir değişiklik olmamıştır.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.