Özür Grubu Ataması Tercih Edilecek Okullar Ne Zaman Açılacak?

Özür Grubu Ataması Tercih Edilecek Okullar Ne Zaman Açılacak?

Öğretmenlerin merakla beklediği 2021 Ocak ayı özür grubu atamalarında tercih edilebilecek okullar ne zaman açıklanacak?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) geçtiğimiz haftalarda yapmış olduğu duyuru ile öğretmenlerin 2021 özür grubu atamalarının Ocak ayı içinde yapılacağını duyurmuş ve özür grubu atamalarında süreç ile ilgili olarak takvimi paylaşmıştı.

Özür grubu atamalarında başvuru yapmak isteyen öğretmenler için 1. aşama geçtiğimiz hafta sonuçlandı.

İkinci aşamada ise başvuru onaylanan öğretmenler özür grubundan kendilerine açılan okulları tercih edebilecek. Özür grubu tercih edilecebilecek okulların listesi öğretmenler mebbis sisteminden giriş yaptıklarında başvuru modülünde görebilecekler. Özür Grubu atamaları 2. aşaması ise bugün başlıyor. Öğretmenler kendilerine açılan özür grubu tercih edilebilecek okullar listesinden atanmak istedikleri okulları seçip tercihte bulunabilecekler.

Özür grubu tercih edilebilecek okullar ne zaman açıklanacak?

Özür grubu atamalarında 2.aşamanın bugün başlaması sebebiyle bakanlığın Özür grubu tercih edilebilecek okullar listesini sisteme önümüzde saatlerde yüklemesi bekleniyor.

Özür grubu tercih edilebilecek okullar listesi açıklandığı an siz değerli okuyucularımız ile paylaşılacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.