Eğitimci Yazar Abbas Güçlü'den Şaşırtan Tweet!

Eğitimci Yazar Abbas Güçlü'den Şaşırtan Tweet!

Eğitim yazarı Abbas Güçlü Eba Tv İlkokul kuşağındaki telafi derslerini yeni dönem ders yayını sandı. Derslerin alanlarında uzman öğretmenler tarafından işlendiği EBA TV TRT ve MEB işbirliğinde kısa sürede pandemi döneminde yayın hayatına geçmiş ve ciddi bir açığı gidermişti

Dünyada sadece bir kaç ülkenin yaptığı bu eğitim çalışması büyük takdir toplamıştı. Milli Eğitm Bakanı Ziya Selçuk ve ekibi EBA TV’de bir kaç haftada binlerce video içerik oluşturarak İlkokul Ortaokul ve Lise kanallarını hayata geçirmişti.

Eğitim yazarı Abbas Güçlü Eba Tv İlkokul kuşağındaki telafi derslerini yeni dönem ders yayını sandı ve skandal bir tivite imza attı.


 
İşte Abbas Güçlü’nün o tiviti: "1. sınıf ilk Türkçe dersi, okuma yazma bilen çocuklar için hazırlanmış...
" Neden hiç şaşırmadık? Tivitin altına onlarca yorum geldi. Abbas Güçlü’nğn eğitim gündeminden ne kadar kopuk ve bilgisiz olduğunu söyleyen yorumcular Eğitim yazarı Güçlü ile adeta dalga geçtiler. 

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.