İl Milli Eğitim Müdürü Görevden Ayrıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Görevden Ayrıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Görevden Ayrıldı.

Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Kalkan, emekliye ayrılması sebebiyle Lüleburgaz’da bulunan okullara veda ziyareti yaptı.

Kalkan, 28 Mart’ta Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürü Cihan Erdem ile Kepirtepe Anadolu Lisesi, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, TSO Bilim ve Sanat Merkezi, İmam Hatip Ortaokulu, İstiklal İlkokulu, Hürriyet Ortaokulu, Atatürk Anadolu Lisesi, Lüleburgaz Lisesi, Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Lüleburgaz Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Ziyaretlerde Kalkan ve Erdem okul yöneticileri ile görüştü.

Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “31 Temmuz 2019 tarihinden bu yana İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini başarıyla sürdüren sayın Hüseyin Kalkan emeklilik sebebiyle okullarımıza veda ziyaretinde bulundu. Sayın müdürümüze bu zamana kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederken, bundan sonraki yaşamında esenlikler dileriz” ifadelerine yer verildi.

Kırklareli Üsküp’lü olan Hüseyin Kalkan, 31 Temmuz 2019 tarihinde İl Milli Eğitim Müdür Vekili olarak görevlendirildi, 11 Kasım 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum