MEB'deki Kurslar Ara Tatilde Devam Edecek Mi?

MEB'deki Kurslar Ara Tatilde Devam Edecek Mi?

MEB iş takvimine göre 1. dönem ara tatil 15-19 Kasım tarihleri arasında yapılacak. Peki ara tatilde kurslar devam edecek mi?

Milli Eğitim Bakanlığının 2021-2022 iş takvimine göre 1. dönem ara tatil 15 Kasım - 19 Kasım tarihleri arasında yapılacak. Bu tarihler arasında öğrencilere tatil olacak. Öğretmenler ise mesleki çalışmalara devam edecek.

Peki MEB'deki Kurslar Ara Tatilde Devam Edecek Mi?

MEB iş takvimine göre 15 Kasım-19 Kasım tarihleri arasındaki 5 iş gününde öğretmenler mesleki çalışmalara katılacağı için herhangi bir kurs veya ders yapılmayacaktır. Bu tarihlerde öğrenciler de tatilde olacaktır.

Fakat ara tatil öncesindeki 13-14 Kasım ve ara tatil sonrasındaki 20-21 Kasım tarihlerinde varsa kurslar devam edecektir.

MEB'den farklı bir açıklama gelmediği sürece öğretmenlerin mesleki çalışmaları 15-19 Kasım tarihleri arasında 5 gün olarak kendi kurumlarında yüz yüze yapılacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.