Kuralar Çekilmeye Başlandı.TOKİ Kura Sonuçları Sorgulama Ekranı!

Kuralar Çekilmeye Başlandı.TOKİ Kura Sonuçları Sorgulama Ekranı!

TOKİ Kura Sonuçları Sorgulama Ekranı! Kuralar Çekilmeye Başlandı.

TOKİ Kura Sonuçları Sorgulama Ekranı! Kuralar Çekilmeye Başlandı.

Milyonların başvuru yaptığı TOKİ Konutları için kuralar çekilmeye başlandı. Kura sonuçları ekranına nasıl ulaşılır? TOKİ konut kuraları sonuçlarına nasıl bakılır? İşte cevaplar…

Başvurularının 10 Ekim-7 Kasım 2022 tarihleri arasında yapıldığı TOKİ konutları kuraları çekilmeye başlandı. Başvuruda bulunan binlerce vatandaş sonuçları araştırıyor. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, ilk kuraların, 7 Kasım Pazartesi günü Şırnak ve Ardahan illerinde başlatılacağını belirtmişti. Merakla beklenen kuralar Şırnak ve Ardahan illeri ile başladı. TOKİ konutları kuraları il il devam edecek. Mart 2023 tarihine kadar kura çekimleri sonlanmış olacak. Ülkemizde 81 ilde gerçekleşecek olan TOKİ projesi kapsamında toplamda 500 bin konut, 350 bin konut arsası ve 60 bin iş yeri 2 yıl içinde vatandaşlara teslim edilmek üzere hazır olacak.

Kuralar çekilmeye başlanır başlanmaz en çok araştırılan konu kura çekim sonuçları oldu. Milyonların vatandaşın merakla beklediği sonuçlara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

TOKİ KURA SONUÇLARI

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ogretmenlericin.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.